MODEL OF CELEBRİTY

ÖNEMLİ NOT

*Başvuru formunun çıkış alınarak doldurulması, kimlik fotokopisi, 1 boy-1portre fotoğraf ile birlikte Artistik Sanatlar Akademisi Danışmasına teslim edilmesi gerekmektedir.
*Yarışmamız 16 yaş ve üzeri katılımcılara açıktır. 18 yaşını doldurmamış tüm yarışmacıların, yasal velisinin izni bulunan belge ile başvuru yapmaları gerekmektedir.
*Artistik Sanatlar Akademisi Danışma noktasından yapılan elden teslimlerde fotoğraf arkasına Ad, Soyad, Telefon No yazmak zorunludur. İletilen fotoğraflara gelebilecek zarar ya da herhangi bir kaybolma durumunda Artistik Sanatlar Akademisi hiçbir sorumluluk kabul etmez.
*Yarışmacıların özel bir sağlık sorununu olması durumunda, yarışma başvurusu sırasında organizasyon komitesine yazılı olarak bildirmesi zorunludur. Bildirim yapmayan yarışmacının, gerekli önlemleri alma konusundaki tüm sorumluluk kendisine aittir. Sağlık sorunlarıyla ilgili oluşabilecek olumsuz durumlardan Organizasyon Komitesi sorumlu tutulamaz.
*Model Of Celebrity Türkiye etkinliğine katılım gösteren her ziyaretçi, fotoğraflarının basında, sosyal medya ve Artistik Sanatlar Akademisi’nde yayınlanmasını ve hiç bir ticari telif hakkı talebinde bulunmayacağını kabul ve beyan eder.

Derslerden Haberdar Olmak İçin
Basında Biz